cbse results

Kurumsal

Hakkımızda

EUROCONS DANIŞMANLIK MARKA PATENT HİZ. LTD. ŞTİ. 2003 yılından beri faaliyet göstermektedir. EGEMARK marka tescil konusunda ki hizmet markamızdır. Şirketimiz EGEMARK markası ile firmalara, sanayicilere ve ilgili toplumsal kesimlere marka tescil alanında danışmanlık ve vekillik hizmetleri vermek, karşılaşılan sorunlara çözüm üretebilmek amacıyla faaliyet göstermektedir. 

EGEMARK,
bünyesindeki uzman ve birikimli marka vekilleri ile Türk Patent Enstitüsü (TPE) nezrinde marka tescil işlemlerinin gerçekleştirilmesi, müvekkillerin marka hakların korunması konusunda gerekli işlemleri gerçekleştirmektedir.

EGEMARK
sınai mülkiyet alanında, sadece marka üzerine yoğunlaşmış ve bu konuda uzmanlaşıp kendini geliştirmeyi hedeflemiştir. Her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek dürüst, ilkeli ve güvene dayalı işbirliği içerisinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

EGEMARK gerek yurt içinde gerekse yurt dışında hizmet verebilme kabiliyetine ve yeterliliğine sahiptir. Yurt dışı müşterilerimizin Türkiye de ki marka başvurularının yanında, Türkiye de ki müvekkillerimizin yurtdışı marka başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz. EGEMARK vermiş olduğu hizmetlerin yeterliliğini, almış olduğu ISO 9001 Kalite Belgesi ve TS 13340 TSE Hizmet Yeterlilik belgesi ile kanıtlayabilmektedir.

S.S.S | Gizlilik ve Şartlar