cbse results

Ayın Fırsatı

Ayın Fırsatı – Online başvuru talebine %10 indirim

01.12.2013 - 28.02.2014

Marka Tescil başvurusu ile ilgili talebinizin internet sitemiz vasıtasıyla Marka Tescil Başvuru Talep Formu ile bize ulaştırılması ve başvuru evraklarının online ortamda mail olarak iletilmesi durumunda hizmet bedeli % 10 indirimli olarak uygulanacaktır.

Kampanya Koşulları

  1. Marka tescil başvuru hizmet bedeli fiyatlandırması standart ücret fiyat listesinden %10 indirimli olarak yapılacaktır. Standart ücret tarifesi internet sitemizde Marka Tescil Maliyeti bölümünde yayınlanmış olup, 2014 yılı itibariyle değişecektir.
  2. Marka başvuru talebinin Aralık 2013- Şubat 2014 zaman dilimi içerisinde yapılması şartı aranacaktır. Online başvuru talebi bu tarihlerde yapılmış olup marka tescil işlemine daha sonraki bir tarihte karar verilmesi durumunda da indirim geçerli olacaktır.
  3. Kampanya da ki amaç maliyetlerin azaltılması suretiyle bu avantajın müşterilerimize yansıtılması olduğundan başvuru evraklarının mail veya faks yolu ile ulaştırılması gerekmektedir.
Bu kampanya 28.02.2014 tarihi Cuma günü mesai bitimine kadar yapılacak online talep iletilmesi işlemleri için geçerlidir.
S.S.S | Gizlilik ve Şartlar